АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ

АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ



EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI, model FD702XW-X-R410Single-fiber access, provides internet, CAT..

$40.80 Без данък: $34.00

Няма наличност

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm

model EA5524Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm.Техническа Спецификация..

$1,219.17 Без данък: $1,015.97

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 1 port Х 23dBm., входно опт. ниво: -8 до +10 dBm.

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 1 port Х 23dBm., входно опт. ниво: -8 до +10 dBm.

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 1 port Х 23dBm., входно опт. ниво: -8 до +10 dB..

$1,014.86 Без данък: $845.72

IP Приемник- A95X

IP Приемник- A95X

IP Приемник- A95X Техническа Спецификация ..

$39.18 Без данък: $32.65

IP-COM F1108, 8 port Fast Ethernet Switch

IP-COM F1108, 8 port Fast Ethernet Switch

IP-COM F1108, 8 port Fast Ethernet Switch..

$29.83 Без данък: $24.86

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 16 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 16 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 16 port Х 19dBm., входно опт. нив..

$2,634.48 Без данък: $2,195.40

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 4 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 4 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 4 port Х 19dBm., входно опт. ниво..

$1,541.38 Без данък: $1,284.48

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 19dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 19dBm., входно опт. ниво..

$2,213.79 Без данък: $1,844.83

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 26dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 26dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), изх. опт. ниво. 8 port Х 26dBm..

$1,559.11 Без данък: $1,299.26

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912..

$175.42 Без данък: $146.19

Optical Transmitter, 1310 nm., 24mW, SNMP

Optical Transmitter, 1310 nm., 24mW, SNMP

Optical Transmitter- wavelenght 1310nmOutput power 24mW, Return loss >=55dB,Optical connector SC/..

$905.51 Без данък: $754.60

OTDR CSP-3302F-T2OTDR CSP-3302F-T2

OTDR CSP-3302F-T2OTDR CSP-3302F-T2

OTDR CSP-3302F-T2, PON operating 1310/1490/1550 nm., max.256 km..

$3,303.92 Без данък: $2,753.27

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V..

$84.38 Без данък: $70.32

SE3100, Gigabit Router, max 4WAN/1LAN, or 1WAN/4LAN, 802,1Q, Vlan DHCP, VPN, max. access users: 100, can manage all IP-COM Middle Level Aps.

SE3100, Gigabit Router, max 4WAN/1LAN, or 1WAN/4LAN, 802,1Q, Vlan DHCP, VPN, max. access users: 100, can manage all IP-COM Middle Level Aps.

SE3100, Gigabit Router, max 4WAN/1LAN, or 1WAN/4LAN, 802,1Q, Vlan DHCP, VPN, max. access u..

$75.46 Без данък: $62.88

SFP Media Converter 10/100Mbts

SFP Media Converter 10/100Mbts

SFP Media Converter 10/100Mbts..

$20.40 Без данък: $17.00

SFP module- 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, две влакна

SFP module- 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, две влакна

SFP module- 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, две влакна..

$14.62 Без данък: $12.18

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 10kmA/B  LC

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 10kmA/B LC

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 10kmA/B  LC..

$51.72 Без данък: $43.10

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 60kmA/B  LC

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 60kmA/B LC

SFP+/10G-BIDI T1330/R1270nm 60kmA/B  LC..

$129.60 Без данък: $108.00

Switch 8 ports-модул, 10/100Mbps Fast Ethernet

Switch 8 ports-модул, 10/100Mbps Fast Ethernet

Switch 8 ports-модул, 10/100Mbps Fast Ethernet ..

$8.29 Без данък: $6.90

TP -LINK Wireless Access Point TL-WA500G

TP -LINK Wireless Access Point TL-WA500G

TP -LINK Wireless Access Point TL-WA500G..

$16.01 Без данък: $13.34

Показани 1 от 20 | 35 (2 Страници)