АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ

АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ



Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm

model EA5524Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), 1550 nm., 24dBm.Техническа Спецификация..

$1,218.00 Без данък: $1,015.00

Optical Transmitter, 1310 nm., 24mW, SNMP

Optical Transmitter, 1310 nm., 24mW, SNMP

Optical Transmitter- wavelenght 1310nmOutput power 24mW, Return loss >=55dB, Optical connector SC..

$905.52 Без данък: $754.60

Шаси за Модули Конвертори, 16 слота + 16 бр. платки WDM 1550 10/100M

Шаси за Модули Конвертори, 16 слота + 16 бр. платки WDM 1550 10/100M

Шаси за Модули Медиа Конвертори,16 слота + 16 бр. платки WDM 1550 Media Converter Single-Mode 10/100..

$312.67 $360.00

Без данък: $260.56

Показани 1 от 3 | 3 (1 Страници)