ОПТИЧНИ НОДОВЕ

ОПТИЧНИ НОДОВЕ



FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128 - Bandwidth 47-860Mhz.Output level 88dB, Receiving power +2 to -12dBm S..

$24.73 Без данък: $20.61

Optical Node B9428

Optical Node B9428

Four Outputs FTTB Optical Node B9428 - Bandwidth 47-860Mhz.Output level 88dB, Receiving power +2 to ..

$34.10 Без данък: $28.42

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Активен Нод 1100-1610 nm., ORN-827H, 40-860MHz., SC/APC, output level 83dB., inpu..

$12.92 Без данък: $10.77

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Пасивен Мини Нод Пасивен RF женски1550 nm. ORN-1000SF F55, 40-1000MHz., SC/APC, женски RF коне..

$7.25 Без данък: $6.04

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Пасивен Мини Оптичен Нод мъжки  1100-1610 nm. ORN-1000SМ, 40-1000MHz SC/APC, мъжки RF..

$7.25 Без данък: $6.04

Оптичен НОД 9082

Оптичен НОД 9082

Optical Receiver Power (-6 ~ +3)dbm,SC/APC Single mod, Power-220v..

$49.09 Без данък: $40.91

Оптичен НОД BG9244LE

Оптичен НОД BG9244LE

Optical Receiver Power (-7 ~ +2)dbm,SC/APC Single mod, Power-220v..

$58.46 Без данък: $48.72

Оптичен НОД ERB 8602M

Оптичен НОД ERB 8602M

Optical Receiver Power (-7 ~ +2) chip ACA, 220vWavelenght 1100~1600 , Single Mode,Техническа Специфи..

$70.04 Без данък: $58.36

Оптичен НОД ERB 8602M

Оптичен НОД ERB 8602M

Optical Receiver Power (-7 ~ +2) chip ACA, 60vWavelenght 1100~1600 , Single Mode,Техническа Специфик..

$63.14 Без данък: $52.62

Smart Optic Receiver HR2WG

Smart Optic Receiver HR2WG

Smart Optic Receiver HR2WG1200-1600nm., Optic Input -10dBm. +3dBm., IP67 metal boxТехническа Специфи..

$84.50 Без данък: $70.42

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm. ORN-827H F55, 40-860MHz., SC/APC, output level 83dB., input level ..

$12.92 Без данък: $10.77

Показани 1 от 11 | 11 (1 Страници)