ОПТИЧНИ МРЕЖИ

ОПТИЧНИ МРЕЖИ



EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI, model FD702XW-X-R410Single-fiber access, provides internet, CAT..

$49.24 Без данък: $41.03

FTTH кутия

FTTH кутия

FTTH box FTB 102, ODFТехническа Спецификация ..

$6.45 Без данък: $5.37

WIFI router C-data 4FE, 300Mbps

WIFI router C-data 4FE, 300Mbps

4FE WIFI EOC SLAVEBASED ON HOMEPLUG AV SOLUTION AND QUALCOMM CHIPSET5-65MHZ FREQUENCY FOR EOC SIGNAL..

$15.72 Без данък: $13.10

Няма наличност

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON, model FD600-521G-HZ660FD600-521G-HZ630 is bas..

$20.61 Без данък: $17.17

Безвлакнести кърпички за почистване на влакна "Kimtech"

Безвлакнести кърпички за почистване на влакна "Kimtech"

Безвлакнести кърпички за почистване на влакна "Kimtech" ..

$4.51 Без данък: $3.76

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)..

$101.96 Без данък: $84.97

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба   ZKL-15

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба ZKL-15

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба, ZKL-15..

$41.72 Без данък: $34.77

Метален чембер 10*0,7*50 червен

Метален чембер 10*0,7*50 червен

Метален чембер 10*0,7*50 червен-50 метра-неръждаема стомана..

$23.67 Без данък: $19.72

Метален чембер С201 20*0,7*50 червен

Метален чембер С201 20*0,7*50 червен

Метален чембер С201 20*0,7*50 червен-50 метра-неръждаема стомана ..

$37.60 Без данък: $31.33

Оптичен кабел FTTH- 1 fiber метал, messenger 1.00mm. steel wire

Оптичен кабел FTTH- 1 fiber метал, messenger 1.00mm. steel wire

Оптичен кабел FTTH- 1 fiber metal, messenger 1.00mm. steel wire, SM, G657A fiber type, Black LSZH sh..

$0.07 Без данък: $0.06

Пач корд LC/PC-SC/PC 3m

Пач корд LC/PC-SC/PC 3m

Пач корд LC/PC-SC/PC 3m..

$2.60 Без данък: $2.17

Сигнална Лента за Оптичен Кабел 250метра/ролка

Сигнална Лента за Оптичен Кабел 250метра/ролка

Сигнална Лента за Оптичен Кабел Цената е за метър!..

$0.07 Без данък: $0.06

Стрипер за отстраняване на външна изолация на плосък FTTH кабел

Стрипер за отстраняване на външна изолация на плосък FTTH кабел

Стрипер за отстраняване на външна изолация на плосък FTTH кабел..

$42.24 Без данък: $35.20

Показани 1 от 14 | 14 (1 Страници)