• Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m.

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m.

  • Код на продукта: 093
  • Наличност: В наличност
  • $6.03

  • Без данък: $5.02

Последно Разгледани

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 20 m...

$6.03 Без данък: $5.02