• Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m.

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m.

  • Код на продукта: 133
  • Наличност: В наличност
  • $8.17

  • Без данък: $6.81

Последно Разгледани

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m.

Armoured SIMPLEX Patch Cord SC/APC, SM, G657A, LSZH, 30 m...

$8.17 Без данък: $6.81