- Измервателни Уреди

ИЗМЕРВАТЕЛНИ УРЕДИ



Power meter

Power meter

Power meter, Range: -50dBm to +23dBm, Wavelenght:850nm, 980nm, 1300nm, 131nm, 1490nm, 1550nm, LCD Di..

$57.93 Без данък: $48.28

 Launch buffer   1000m G652   SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

Launch buffer 1000m G652 SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

LB-1000-CN Launch buffer 1000m G652 - SC/APC-SC/APCТехническа Спецификация..

$189.66 Без данък: $158.05

Launch buffer   1000m G652    SC/APC-SC/APC LB-1000-NI

Launch buffer 1000m G652 SC/APC-SC/APC LB-1000-NI

LB-1000-NI Launch buffer 1000m-G652 SC/APC-SC/APC-Corning fiber typeТехническа Спецификация..

$213.79 Без данък: $178.16

PON Power Meter PPM, 1310/1490/1550 nm.

PON Power Meter PPM, 1310/1490/1550 nm.

PON Power Meter PPM, 1310/1490/1550 nm.Техническа Спецификация..

$258.62 Без данък: $215.52

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-100

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-100

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-100..

$7.24 Без данък: $6.03

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-600

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-600

Кабелен тестер за комуникационни кабели CT-600..

$64.29 Без данък: $53.58

Показани 1 от 6 | 6 (1 Страници)