- EPON/GPON/xPON




EPON ONU FD600-304GA

EPON ONU FD600-304GA

EPON ONU 4 GE + CATV  1SC/APC PON port, FD600-304GAПоддържа IEEE802.3 ah, IPV4/IPV6, OAM,&..

$41.03 Без данък: $34.20

Tenda GPON E101

Tenda GPON E101

TENDA EPON E101V2.0compliant with ITU-T G,984, IEEE802.3ahSupport OAM remote managementOne 10/100/10..

$32.91 Без данък: $27.43

ПО ПОРЪЧКА

EOC Master със 60 V, 2 изхода

EOC Master със 60 V, 2 изхода

EOC Master със 60 V- 2 изхода..

$0.00 Без данък: $0.00

ПО ПОРЪЧКА

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE ..

$0.00 Без данък: $0.00

EPON ONU - FD111HZ

EPON ONU - FD111HZ

EPON ONU, модел FD111HZ- 1 GE Auto-negotiation RG 45 порт,- 1 EPON оптичен интерфейс, IEEE802.3..

$14.48 Без данък: $12.07

EPON ONU 1 GE+ CATV

EPON ONU 1 GE+ CATV

EPON ONU 1 GE+ CATV- 1 SC/APC PON порт- Модел FD600-301GAТехническа спецификация..

$33.45 Без данък: $27.87

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON порт+WIFI

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON порт+WIFI

ONU 4 GE + 1SC/PC PON порт4*10/100/1000M Ethernet interface1 EPON interface+WIFI пластмасов корпусВъ..

$34.14 Без данък: $28.45

EPON ONU FD104GH

EPON ONU FD104GH

EPON ONU 4GE FD104GH- 1 Pon порт- До 20KM разтояние на предаване- Честота: Tx 1310nm, Rx1490nm- Плас..

$25.38 Без данък: $21.15

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI, model FD702XW-X-R410- Достъп с едно влакно, осигурява интернет,..

$41.03 Без данък: $34.20

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI- 1 EPON Оптичен интерфейс- Разтояние на предаване до 20KM Техническа..

$41.31 Без данък: $34.43

GPON ONU, 4GE + 1SC/PC PON порт

GPON ONU, 4GE + 1SC/PC PON порт

GPON ONU, 4GE + 1SC/PC PON порт- FD504G-G-R410..

$26.21 Без данък: $21.84

Няма наличност

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P..

$68.28 Без данък: $56.90

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port,-Dual-mode GPON/EPON,-model FD600-521G-HZ660Техническа Спецификация..

$15.52 Без данък: $12.93

xPON ONU, 1GE+CATV, model FD701G-AX-Z310

xPON ONU, 1GE+CATV, model FD701G-AX-Z310

xPON ONU, 1GE+CATV -model FD701G-AX-Z310 Техническа спецификация..

$35.82 Без данък: $29.85

Показани 1 от 14 | 14 (1 Страници)