- EPON/GPON/xPON




Няма наличност

EPON model FD600-304GA

EPON model FD600-304GA

EPON ONU DX304HCSupport IEEE802.3 ah, IPV4/IPV6, OAM,  FEC, DBA, VLAN, QoS,4*10/100M or 4*..

$41.03 Без данък: $34.20

Tenda GPON E101

Tenda GPON E101

TENDA EPON E101V2.0compliant with ITU-T G,984, IEEE802.3ahSupport OAM remote managementOne 10/100/10..

$32.91 Без данък: $27.43

EOC Master with 60 V, 2 outputs

EOC Master with 60 V, 2 outputs

EOC Master with 60 V- 2 outputs..

$146.90 Без данък: $122.41

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE ..

$28.00 Без данък: $28.00

EPON ONU 1 GE+ CATV, 1 SC/APC PON port, model FD600-301GA

EPON ONU 1 GE+ CATV, 1 SC/APC PON port, model FD600-301GA

EPON ONU 1 GE+ CATV-1 SC/APC PON port-model FD600-301GAТехническа спецификация..

$33.45 Без данък: $27.87

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON port+WIFI

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON port+WIFI

ONU 4 GE + 1SC/PC PON port 4*10/100/1000M Ethernet interface1 EPON interface+WIFI plastic casin..

$34.14 Без данък: $28.45

EPON ONU FD104GH

EPON ONU FD104GH

EPON ONU FD104GHONU DF104GH is designed mainly for FTTH, FTTO applications. EPON ONU FD104GH support..

$25.17 Без данък: $20.98

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+WIFI

EPON ONU, 1FE + GE+ CATV+ WIFI, model FD702XW-X-R410Достъп с едно влакно, осигурява интернет, C..

$41.03 Без данък: $34.20

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU1 GE Auto-negotiation RG 45 port,1 EPON оптичен интерфейс, IEEE802.3ah Захранващ адаптер: 12..

$14.48 Без данък: $12.07

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFIТехническа Спецификация..

$41.31 Без данък: $34.43

Няма наличност

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P

POE ONU 8FE + Reverse POE + 1 SC/PC PON port, plastic box, model WK-2808P..

$68.28 Без данък: $56.90

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port,-Dual-mode GPON/EPON,-model FD600-521G-HZ660Техническа Спецификация..

$15.52 Без данък: $12.93

xPON ONU, 1GE+CATV, model FD701G-AX-Z310

xPON ONU, 1GE+CATV, model FD701G-AX-Z310

xPON ONU, 1GE+CATV -model FD701G-AX-Z310 Техническа спецификация..

$35.82 Без данък: $29.85

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)