BKT

BKT



BKT Кабинет Стенен 12U

BKT Кабинет Стенен 12U

BKT Кабинет Стенен 12U-560/400/640 W/D/H MM RAL7035 (метален/стъклена врата)Техническа Специфик..

$120.62 Без данък: $100.52

BKT Кабинет Стенен 15U

BKT Кабинет Стенен 15U

WALL HANGING CABINET BECATUS TOP,-15U, 600/500/730 W/D/H MM -RAL7035, V1Техническа Спецификация ..

$234.41 Без данък: $195.34

BKT Кабинет Стенен 21U

BKT Кабинет Стенен 21U

WALL HANGING CABINET BECATUS TOP,-21U, -600/500/997 W/D/H MM -RAL7035, V1Техниче..

$273.79 Без данък: $228.16

BKT Кабинет Стенен 4U

BKT Кабинет Стенен 4U

BKT Кабинет Стенен 4U -560/400/285 W/D/H MM RAL7035 (метален/стъклена врата)Техническа Спецификация ..

$95.51 Без данък: $79.59

BKT Кабинет Стенен 6U

BKT Кабинет Стенен 6U

BKT Кабинет Стенен 6U- 560/400/375 W/D/H MM RAL7035 (метален/стъклена врата)Техническа Спецификация..

$101.50 Без данък: $84.59

BKT Кабинет Стенен 9U

BKT Кабинет Стенен 9U

BKT Кабинет Стенен 9U-560/400/510 W/D/H MM RAL7035 (метален/стъклена врата)Техническа Спецификация..

$113.72 Без данък: $94.76

BKT Метален органайзер 19"/1U

BKT Метален органайзер 19"/1U

BKT Метален органайзер,-цвят Бял, -19"/1UТехническа Спецификация ..

$26.48 Без данък: $22.06

BKT Пач корд FTP-CAT5, 1m

BKT Пач корд FTP-CAT5, 1m

BKT patch cable F/UTP-cat5 -PVC Grey RG45-molded plug 1m ..

$1.69 Без данък: $1.41

BKT Пач корд FTP-CAT5, 2m

BKT Пач корд FTP-CAT5, 2m

BKT patch cable F/UTP-cat5 - PVC Grey RG45- molded plug 2m..

$2.18 Без данък: $1.82

BKT Пач корд FTP-CAT5, 3m

BKT Пач корд FTP-CAT5, 3m

BKT patch cable F/UTP-cat5 - PVC Grey RG45- molded plug 3m..

$2.72 Без данък: $2.27

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT patch cable S/FTP-cat6 - PiMF Grey RG45- molded plug 1m..

$2.63 Без данък: $2.20

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT patch cable S/FTP-cat6 - PiMF Grey RG45- molded plug 3m..

$5.60 Без данък: $4.67

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1m

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1m

Пач корд SC/APC-SC/APC-G652D (9/125) simplex 1m..

$6.45 Без данък: $5.37

BKT Пач корд SC/PC-SC/PC 1m

BKT Пач корд SC/PC-SC/PC 1m

Пач корд SC/UPC-SC/UPC - SX OS2(9/125) 1m..

$6.23 Без данък: $5.19

BKT Пач корд UTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд UTP-CAT6, 1m

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 - LSZH Grey RJ45- molded plug 1m..

$1.81 Без данък: $1.50

BKT Пач корд UTP-CAT6, 2m

BKT Пач корд UTP-CAT6, 2m

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6- LSZH Grey RJ45 -molded plug 2m..

$2.54 Без данък: $2.12

Keystone модул CAT 6

Keystone модул CAT 6

BKT keystone module, RJ45, -shielded Cat.6,-toollessТехническа Спецификация ..

$4.77 Без данък: $3.98

Keystone модул CAT 6a

Keystone модул CAT 6a

BKT keystone module RJ45,-shielded, cat.6A, -toollessТехническа Спецификация ..

$4.96 Без данък: $4.13

19"/21" Дистрибуционен електрически панел с DIN шина

19"/21" Дистрибуционен електрически панел с DIN шина

19"/21" Дистрибуционен електрически панел с DIN шина -за монтаж в комуникационен шкаф-3U RAL 7035..

$32.47 Без данък: $27.06

BKT F/UTP PVC cat.5e 285 wire grey 24AWG, 305m

BKT F/UTP PVC cat.5e 285 wire grey 24AWG, 305m

BKT F/UTP PVC cat.5e- 285 wire grey 24AWG, 305mТехническа спецификация..

$0.41 Без данък: $0.34

Показани 1 от 20 | 26 (2 Страници)