- Инструменти

ИНСТРУМЕНТИ



Power meter

Power meter

Power meter, Range: -50dBm to +23dBm, Wavelenght:850nm, 980nm, 1300nm, 131nm, 1490nm, 1550nm, LCD Di..

$41.03 Без данък: $34.20

Клещи резачка - TOPMASTER

Клещи резачка - TOPMASTER

Клещи резачка - TOPMASTER..

$5.69 Без данък: $4.74

Макетен нож "Gadget"

Макетен нож "Gadget"

Макетен нож "Gadget"..

$1.03 Без данък: $0.86

Оптичен нож  за оптични влакна - Fujikura CT-05A

Оптичен нож за оптични влакна - Fujikura CT-05A

Оптичен нож  за оптични влакна - Fujikura CT-05A..

$666.00 Без данък: $555.00

Няма наличност

Рейка 120м, 6.0мм

Рейка 120м, 6.0мм

Рейка 120м, 6.0ммТехническа Спецификация..

$204.83 Без данък: $170.69

Рейка 120м, 8.0мм

Рейка 120м, 8.0мм

Рейка 120м, 8.0ммТехническа Спецификация..

$240.00 Без данък: $200.00

Рейка 150м, 10.5мм

Рейка 150м, 10.5мм

Рейка 150м, 10.5ммТехническа Спецификация..

$304.62 Без данък: $253.85

Стрипер за външна изолация на кабели, 4.5мм до 25мм

Стрипер за външна изолация на кабели, 4.5мм до 25мм

Стрипер за външна изолация на кабели - RCS -325, за кабели с диаметър 4.5мм до 25мм..

$32.76 Без данък: $27.30

Стрипер за оптични влакна

Стрипер за оптични влакна

Стрипер за оптични влакна CFS-2..

$18.55 Без данък: $15.46

Стрипер за оптични влакна

Стрипер за оптични влакна

Стрипер за оптични влакна CFS-3..

$20.69 Без данък: $17.24

 Инструмент за заголване на тубите на оптичен кабел

Инструмент за заголване на тубите на оптичен кабел

Инструмент за загoлване на тубите на оптичен кабел - 3-3,3 мм.- 1-1,9 мм.- 2-2,4 мм.- 2,5-2,9 мм.&nb..

$42.24 Без данък: $35.20

FOD-2000

FOD-2000

Инструмент за надлъжно разцепване на плосък кабел, FOD-2000..

$84.12 Без данък: $70.10

SUMITOMO Fiber Cleaver FC-6RS-C

SUMITOMO Fiber Cleaver FC-6RS-C

Fiber Cleaver FC-6RS-CТехническа Спецификация ..

$620.69 Без данък: $517.24

Идентификатор на влакна OEM

Идентификатор на влакна OEM

Идентификатор на влакна OEM- OFI-3Техническа Спецификация..

$270.34 Без данък: $225.29

Изопропанол

Изопропанол

Изопропанол,- 1 лтр. Техническа Спецификация ..

$10.34 Без данък: $8.62

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)

Инструмент за заголване на кабел KABIFIX (6-28mm)..

$105.93 Без данък: $88.28

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба   ZKL-15

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба ZKL-15

Инструмент за надлъжно разцепване на оптичен кабел или HDPE тръба, ZKL-15..

$45.52 Без данък: $37.93

Инструмент за отстраняване на външна изолация на оптичен кабел от 3-28мм

Инструмент за отстраняване на външна изолация на оптичен кабел от 3-28мм

Инструмент за отстраняване на външна изолация - за оптичен кабел от 3-28мм- CT-274 ..

$25.62 Без данък: $21.35

Инструмент за рязане на буферна туба FTS MILLER

Инструмент за рязане на буферна туба FTS MILLER

Инструмент за рязане на буферна туба FTS MILLER..

$25.21 Без данък: $21.01

Кримващи клещи за Оптични конектори ST/SC

Кримващи клещи за Оптични конектори ST/SC

Кримващи клещи за Оптични конектори -ST/SC..

$10.00 Без данък: $8.33

Показани 1 от 20 | 44 (3 Страници)