- Пач Корди




BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

Пач корд SC/APC-SC/APC-G652D (9/125) simplex 1м...

$6.45 Без данък: $5.37

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

Пач корд SC/UPC-SC/UPC - SX OS2(9/125) 1м...

$6.23 Без данък: $5.19

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 15m

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 15m

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - SM, G657A- 15м...

$12.78 Без данък: $10.65

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 20м...

$15.02 Без данък: $12.52

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 30м.Техническа Спецификация..

$18.89 Без данък: $15.74

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 15м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 15м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 15м...

$7.89 Без данък: $6.57

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM G657A- 20м...

$9.71 Без данък: $8.09

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM, G657A- 30м...

$13.43 Без данък: $11.19

Пач корд  SC/PC to SC/PC SM,  3.00мм, - 3м

Пач корд SC/PC to SC/PC SM, 3.00мм, - 3м

Пач корд  SC/PC to SC/PC SM,  3.00мм, - 3мТехническа Спецификация..

$1.48 Без данък: $1.24

Пач корд  SC/PC to SC/PC SM, 2метра

Пач корд SC/PC to SC/PC SM, 2метра

Пач корд  SC/PC to SC/PC, SM, 3.00мм - 2метраТехническа Спецификация..

$1.34 Без данък: $1.12

Пач корд FC/PC-FC/PC, SM - 2m

Пач корд FC/PC-FC/PC, SM - 2m

Пач корд FC/PC-FC/PC, SM - 2mТехническа Спецификация..

$2.92 Без данък: $2.43

Пач корд FC/PC-SC/PC, SM - 1m

Пач корд FC/PC-SC/PC, SM - 1m

Пач корд FC/PC-SC/PC, SM - 1mТехническа Спецификация..

$2.72 Без данък: $2.27

Пач корд LC/PC-LC/PC DUPLEX 2m

Пач корд LC/PC-LC/PC DUPLEX 2m

Пач корд LC/PC-LC/PC DUPLEX 2mТехническа Спецификация..

$4.80 Без данък: $4.00

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 1m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 1m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 1mТехническа Спецификация..

$1.28 Без данък: $1.06

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 2m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 2m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 2mТехническа Спецификация..

$1.90 Без данък: $1.59

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 3m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 3m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 3mТехническа Спецификация..

$2.23 Без данък: $1.86

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 5m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 5m

Пач корд LC/PC-LC/PC, SM 5mТехническа Спецификация..

$3.74 Без данък: $3.11

Пач корд LC/PC-SC/PC 1m

Пач корд LC/PC-SC/PC 1m

Пач корд LC/PC-SC/PC, SM 3.00mm, Simplex, 1mТехническа Спецификация..

$1.52 Без данък: $1.26

Пач корд LC/PC-SC/PC 5m

Пач корд LC/PC-SC/PC 5m

Пач корд LC/PC-SC/PC, SM - 5mТехническа Спецификация..

$2.61 Без данък: $2.18

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 1m

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 1m

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 1mТехническа Спецификация..

$2.82 Без данък: $2.35

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 2m

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 2m

Пач корд LC/PC-SC/PC, SM 3.00mm, Duplex, 2mТехническа Спецификация..

$3.06 Без данък: $2.55

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 5m

Пач корд LC/PC-SC/PC DUPLEX 5m

Пач корд LC/PC-SC/PC, SM 3.00mm, Duplex, 5mТехническа Спецификация..

$4.96 Без данък: $4.13

Пач корд SC/APC-SC/APC 1м

Пач корд SC/APC-SC/APC 1м

Пач корд SC/APC-SC/APC, SM 3.00мм, Simplex, 1метърТехническа Спецификация..

$1.41 Без данък: $1.18

Пач корд SC/APC-SC/APC 3м

Пач корд SC/APC-SC/APC 3м

Пач корд SC/APC-SC/APC, SM 3.00mm, Simplex, 3метраТехническа Спесификация..

$1.59 Без данък: $1.32

Пач корд SC/APC-SC/APC Simplex 2м

Пач корд SC/APC-SC/APC Simplex 2м

Пач корд SC/APC-SC/APC, SM-  2мТехническа Спецификация..

$1.48 Без данък: $1.24

Пач корд SC/PC to SC/APC 1метър

Пач корд SC/PC to SC/APC 1метър

Пач корд SC/PC-SC/APC, SM 3.00mm, 1метърТехническа Спецификация..

$1.38 Без данък: $1.15

Пач корд SC/PC to SC/APC 2м

Пач корд SC/PC to SC/APC 2м

Пач корд SC/PC-SC/APC, SM 3.00мм, Simplex, 2метраТехническа Спецификация..

$1.64 Без данък: $1.37

Пач корд SC/PC to SC/APC 3м

Пач корд SC/PC to SC/APC 3м

Пач корд SC/PC-SC/APC, SM 3.00мм, Simplex, 3метраТехническа Спецификация..

$1.59 Без данък: $1.32

Пач корд SC/PC to SC/PC DUPLEX 1м

Пач корд SC/PC to SC/PC DUPLEX 1м

Пач корд SC/PC to SC/PC DUPLEX 1мТехническа Спецификация..

$2.90 Без данък: $2.41

Пач корд SC/PC-SC/PC 1m

Пач корд SC/PC-SC/PC 1m

Пач корд SC/PC-SC/PC, SM 3.00mm, Simplex, 1mТехническа Спецификация..

$1.28 Без данък: $1.07

Пач корд SC/PC-SC/PC 3м

Пач корд SC/PC-SC/PC 3м

Пач корд SC/PC-SC/PC, 3метраТехническа Спесификация..

$2.62 Без данък: $2.18

Пач корд SC/PC-SC/PC 5m

Пач корд SC/PC-SC/PC 5m

Пач корд SC/PC-SC/PC,  5mТехническа Спецификация..

$3.60 Без данък: $3.00

Пач корд SC/PC-SC/PC 5м

Пач корд SC/PC-SC/PC 5м

Пач корд SC/PC-SC/PC, SM 3.00мм, Simplex, 5мТехническа Спецификация..

$1.86 Без данък: $1.55

Пач корд SC/PC-SC/PC MM 2m

Пач корд SC/PC-SC/PC MM 2m

Пач корд SC/PC-SC/PC - MM, 2mТехническа Спецификация..

$1.43 Без данък: $1.20

Пач корд ST/PC-SC/PC MM 2m

Пач корд ST/PC-SC/PC MM 2m

Пач корд ST/PC-SC/PC  2m Multi-Mode, 3.00mm, SimplexТехническа Спецификация..

$2.33 Без данък: $1.94

Пач корд Е2000/APC-E2000/APC 3m

Пач корд Е2000/APC-E2000/APC 3m

Пач корд Е2000/APC-E2000/APC, SM 3.00mm, Simplex, 3mТехническа Спецификация..

$6.33 Без данък: $5.28

Пач корд Е2000/APC-SC/APC 2m

Пач корд Е2000/APC-SC/APC 2m

Пач корд Е2000/APC-SC/APC, SM 3.00mm, Simplex, 2mТехническа Спецификация..

$6.40 Без данък: $5.33

Пачкорд LC/PC-SC/PC 2m

Пачкорд LC/PC-SC/PC 2m

Пачкорд LC/PC-SC/PC, SM 3.00mm, Simplex, 2mTехническа Спецификация..

$1.34 Без данък: $1.12

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC - 100 м.

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC - 100 м.

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC- SM, G657A, LSZH- 100 м.Техническа Спецификация..

$35.64 Без данък: $29.70

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC - 120м

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC - 120м

Армиран SIMPLEX Пач Корд SC/APC- SM, G657A, LSZH- 120 м...

$42.11 Без данък: $35.09

Показани 1 от 40 | 71 (2 Страници)