- Пиг Тейли




Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC, 1м

Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC, 1м

Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC- SM, Simplex- 0.9мм, 1м- разноцветниТехническа Спецификация..

$6.17 Без данък: $5.14

Връзка Пиг тейл  SC/PC - 24 влакна, 1м

Връзка Пиг тейл SC/PC - 24 влакна, 1м

Връзка Пиг тейл SC/PC- 24 влакна- SM- 1 метърТехническа Спецификация..

$17.29 Без данък: $14.41

Връзка Пиг тейл, SC/APC, SM, 12 влакна, 1 метър

Връзка Пиг тейл, SC/APC, SM, 12 влакна, 1 метър

Връзка Пиг тейл, SC/APC- 12 влакна- LSZH, 1м. box- SMТехническа Спецификация..

$8.00 Без данък: $6.67

Пиг тейл LC/PC, 1м

Пиг тейл LC/PC, 1м

Пиг тейл LC/PC- 0,9мм, 1мТехническа Спецификация..

$1.47 Без данък: $1.22

Пиг тейл SC/APC, SM, 1м

Пиг тейл SC/APC, SM, 1м

Пиг тейл SC/APC, SM, Simplex, 0.9mm, 1mТехническа Спецификация..

$1.28 Без данък: $1.07

Пиг тейл SC/PC, 1м

Пиг тейл SC/PC, 1м

Пиг тейл SC/PC, 0,9мм 1мТехническа Спецификация..

$1.19 Без данък: $0.99

Пиг тейл SC/PC, SM, 12 цветни влакна, 1м

Пиг тейл SC/PC, SM, 12 цветни влакна, 1м

Пиг тейл SC/PC- 12 цветни влакна - G657A, SM- 1м.Техническа Спецификация..

$7.85 Без данък: $6.55

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00m

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00m

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 45 m.Техническа Спецификац..

$11.72 Без данък: $9.76

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 50 m.Техническа Спецификац..

$13.59 Без данък: $11.32

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm Техническа Спецификация..

$15.39 Без данък: $12.82

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm Техническа Спецификация..

$13.84 Без данък: $11.53

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm.

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm.

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.Техническа Спецификац..

$9.92 Без данък: $8.26

Пиг Тейл E2000/APC - Simplex - 1 метър

Пиг Тейл E2000/APC - Simplex - 1 метър

Пиг Тейл E2000/APC- SM, Simplex- 0,9mm, 1 метърТехническа Спецификация..

$5.83 Без данък: $4.86

Пиг Тейл E2000/PC, SM, 1 метър

Пиг Тейл E2000/PC, SM, 1 метър

Пиг Тейл E2000/PC, SM, Simplex, 0,9mm, 1 метърТехническа Спецификация..

$12.80 Без данък: $10.67

Пиг Тейл FC/PC, SM, 2 метра

Пиг Тейл FC/PC, SM, 2 метра

Пиг Тейл FC/PC, SM, Simplex,0,9mm., LSZH 2 метраТехническа Спецификация..

$3.41 Без данък: $2.84

Пиг тейл LC/АPC, SM, 1m

Пиг тейл LC/АPC, SM, 1m

Пиг тейл LC/АPC- SM- Simplex- 0,9mm- 1 метърТехническа Спецификация..

$0.82 Без данък: $0.68

Показани 1 от 16 | 16 (1 Страници)