- Пач Корди




BKT Пач Kорд F/UTP-CAT5, 1m

BKT Пач Kорд F/UTP-CAT5, 1m

BKT Пач Корд F/UTP-cat5 - PVC Сив RG45- 1м. ..

$1.44 Без данък: $1.20

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 2m

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 2m

BKT Пач корд F/UTP-cat5 - PVC Сив RG45- 2м...

$2.18 Без данък: $1.82

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 3m

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 3m

BKT Пач корд F/UTP-cat5- PVC Сив RG45- 3м...

$2.57 Без данък: $2.14

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд S/FTP-cat6 - PiMF Сив RG45- 1м...

$2.63 Без данък: $2.20

Няма наличност

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT Пач корд S/FTP-cat6- PiMF Сив RG45- 3м...

$5.60 Без данък: $4.67

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

Пач корд SC/APC-SC/APC-G652D (9/125) simplex 1м...

$6.45 Без данък: $5.37

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

Пач корд SC/UPC-SC/UPC - SX OS2(9/125) 1м...

$6.23 Без данък: $5.19

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 1м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 1м

Пач корд BKT U/UTP cat.6 - LSZH Сив RJ45- 1м...

$1.81 Без данък: $1.50

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 2м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 2м

Пач корд  BKT U/UTP cat.6- LSZH Сив RJ45 - 2м...

$2.54 Без данък: $2.12

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 3м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 3м

 Пач Корд  BKT U/UTP cat.6 - LSZH Сив RJ45- 3м...

$3.14 Без данък: $2.62

Пачкорд  BKT F/UTP cat.5 PVC, зелен, RJ45 molded plug 0,5 m

Пачкорд BKT F/UTP cat.5 PVC, зелен, RJ45 molded plug 0,5 m

Пачкорд  BKT F/UTP cat.5 PVC, RJ45 molded plug 0,5 m ..

$1.17 Без данък: $0.98

Пачкорд  BKT F/UTP cat.5, RJ45-  0,5 m

Пачкорд BKT F/UTP cat.5, RJ45- 0,5 m

Пачкорд  BKT F/UTP cat.5 - зелен RJ45 - molded plug 0,5 m..

$1.24 Без данък: $1.03

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6 LSOH Blue RJ45 molded plug 3m

Пачкорд BKT S/FTP cat.6 LSOH Blue RJ45 molded plug 3m

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6 LSOH - Blue RJ45 molded plug - 3m..

$4.82 Без данък: $4.02

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6 LSOH RED RJ45 molded plug 1m

Пачкорд BKT S/FTP cat.6 LSOH RED RJ45 molded plug 1m

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6 LSOH - RED RJ45 molded plug - 1m..

$2.43 Без данък: $2.02

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6, 2 m.

Пачкорд BKT S/FTP cat.6, 2 m.

Пачкорд  BKT S/FTP cat.6 PiMF GREY RJ45 molded plug 2m..

$3.64 Без данък: $3.03

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 LSZH  Син RJ45 molded plug 1m

Пачкорд BKT U/UTP cat.6 LSZH Син RJ45 molded plug 1m

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 LSZH  Син RJ45 molded plug 1m..

$1.96 Без данък: $1.63

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 LSZH  Червен RJ45 molded plug 1m

Пачкорд BKT U/UTP cat.6 LSZH Червен RJ45 molded plug 1m

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 LSZH  Червен RJ45 molded plug 1m..

$1.96 Без данък: $1.63

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 LSОH GREY RJ45 molded plug 0,5 m

Пачкорд BKT U/UTP cat.6 LSОH GREY RJ45 molded plug 0,5 m

Пачкорд  BKT U/UTP cat.6 - LSОH GREY RJ45 - molded plug 0,5 m..

$1.62 Без данък: $1.35

Показани 1 от 18 | 18 (1 Страници)