• Промоционален Пакет: 5 макари FTTH 1 влакно, Сплайсер SignalFIre AI-8C, 100броя Epon Onu 1GE + 1SC/PC PON port

Пакета се състои от: 

- х5 макари: Оптичен кабел FTTH-1 влакно, SM, FRP
- х1 брой: Комплект Сплайсер Signal Fire AI-8C
- х100 броя: EPON ONU 1GE + 1SC/PC PON port

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Промоционален Пакет: 5 макари FTTH 1 влакно, Сплайсер SignalFIre AI-8C, 100броя Epon Onu 1GE + 1SC/PC PON port

  • Код на продукта: 4799
  • Наличност: В наличност
  • $2,758.06

  • Без данък: $2,298.38

Свързани продукти

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU1 GE Auto-negotiation RG 45 port,1 EPON оптичен интерфейс, IEEE802.3ah Захранващ адаптер: 12..

$14.48 Без данък: $12.07

Оптичен кабел FTTH-1 влакно

Оптичен кабел FTTH-1 влакно

Оптичен кабел FTTH- 1 fiber, -SM, FRP 2x0.5mm., G657A fiber type, -White LSZH sheath,-Tensile streng..

$0.04 Без данък: $0.04

Сплайсер Signal Fire AI-8C

Сплайсер Signal Fire AI-8C

Комплектът включва:- Сплайсер Signal Fire AI-8С- кутия за инструменти- комплект резервни електроди- ..

$1,896.55 Без данък: $1,580.46

Последно Разгледани

Промоционален Пакет: 5 макари FTTH 1 влакно, Сплайсер SignalFIre AI-8C, 100броя Epon Onu 1GE + 1SC/PC PON port

Промоционален Пакет: 5 макари FTTH 1 влакно, Сплайсер SignalFIre AI-8C, 100броя Epon Onu 1GE + 1SC/PC PON port

Пакета се състои от: - х5 макари: Оптичен кабел FTTH-1 влакно, SM, FRP- х1 брой: Комплект Спла..

$2,758.06 Без данък: $2,298.38