• Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55
Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55, 40-1000MHz., SC/APC, мъжки RF конектор, output level 70dB., input optical level -18~ 0dBm.

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55

  • Код на продукта: 1185
  • Наличност: В наличност
  • $7.68

  • Без данък: $6.40

Последно Разгледани

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55, 40-1000MHz., SC/APC, мъжки RF конектор, output l..

$7.68 Без данък: $6.40