• Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.
Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.

  • Код на продукта: 1403
  • Наличност: В наличност
  • $9.86

  • Без данък: $8.22

Последно Разгледани

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m.

Pigtail 2 fibers, G657.A1, duplex SC/APC connectors, 3.00mm. LSZH, white, 40 m...

$9.86 Без данък: $8.22