АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ

АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ



4 Изхода FTTB Оптичен Нод B9428

4 Изхода FTTB Оптичен Нод B9428

4 Изхода FTTB Оптичен Нод - B9428- Ширина на честотната лента: 47-860Mhz.- Изходно ниво: 88dB- ..

$27.59 Без данък: $22.99

EPON ONU FD600-304GA

EPON ONU FD600-304GA

EPON ONU 4 GE + CATV  1SC/APC PON port, FD600-304GAПоддържа IEEE802.3 ah, IPV4/IPV6, OAM,&..

$41.03 Без данък: $34.20

FTTB Оптичен нод WDM

FTTB Оптичен нод WDM

FTTB Оптичен нод със WDM- Честотна лента 40-862(Mhz.) - Изходно ниво 82dB- Получаване на мощност +2~..

$15.86 Без данък: $13.22

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128 - Bandwidth 47-860Mhz.-Output level 88dB-Receiving power +2 to -12dBm S..

$17.24 Без данък: $14.37

Micronet Wifi Рутер

Micronet Wifi Рутер

Micronet SP916GK Wifi AP Рутер- IEEE802.1q..

$18.00 Без данък: $15.00

Power meter

Power meter

Power meter, Range: -50dBm to +23dBm, Wavelenght:850nm, 980nm, 1300nm, 131nm, 1490nm, 1550nm, LCD Di..

$41.03 Без данък: $34.20

SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M

SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M

SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M..

$27.68 Без данък: $23.07

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo- 1.25Gbit, 20км- LC Connector 1310/1550..

$23.40 Без данък: $19.50

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit-3км-LC Connector 1310/1550Техническа Спецификация ..

$13.10 Без данък: $10.92

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 80км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 80км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 80км-LC Connector 1310/1550Техническа Спецификация - 1Техническ..

$32.40 Без данък: $27.00

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 20км-SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация - 1 Техниче..

$16.55 Без данък: $13.79

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 3км-SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация..

$11.72 Без данък: $9.77

SFP Модул Gigabit, LC Конектор, 2 влакна, 20км

SFP Модул Gigabit, LC Конектор, 2 влакна, 20км

SFP Модул Gigabit 2 влакна- 1.25Gbit, 20км- LC ConnectorТехническа Спецификация ..

$13.10 Без данък: $10.92

Tenda GPON E101

Tenda GPON E101

TENDA EPON E101V2.0compliant with ITU-T G,984, IEEE802.3ahSupport OAM remote managementOne 10/100/10..

$32.91 Без данък: $27.43

TP-Link AV600 Powerline

TP-Link AV600 Powerline

Съвместим със стандарта HomePlug AV, ултрабързи скорости на трансфер данни до 600 MbpsМиниатюрен диз..

$49.65 Без данък: $41.38

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта ..

$20.69 Без данък: $17.24

Диска за оптичен нож DVP-105

Диска за оптичен нож DVP-105

Диска за оптичен нож DVP-105..

$74.67 Без данък: $62.22

Комплект електроди за Fujikura

Комплект електроди за Fujikura

Комплект електроди за Fujikura 80S/60S..

$132.41 Без данък: $110.35

Медиа Конвертор 10/100 2 влакна- SM 20км

Медиа Конвертор 10/100 2 влакна- SM 20км

Media converter 10/100 2 влакна, Single-mode, 20kmТехническа Спецификация ..

$21.72 Без данък: $18.10

Медиа Конвертор, 2 влакна -SM 20 km

Медиа Конвертор, 2 влакна -SM 20 km

Media converter Gigabit 2 влакна- Single-mode, 20kmТехническа Спецификация ..

$30.78 Без данък: $25.65

Показани 1 от 20 | 161 (9 Страници)