АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ

АКТИВНО ОБОРУДВАНЕ



Няма наличност

EPON model FD600-304GA

EPON model FD600-304GA

EPON ONU DX304HCSupport IEEE802.3 ah, IPV4/IPV6, OAM,  FEC, DBA, VLAN, QoS,4*10/100M or 4*..

$50.48 Без данък: $42.07

FTTB Optical Node WDM H9128WD

FTTB Optical Node WDM H9128WD

FTTB Optical Node with WDM H9128WD-Bandwidth 40-862(Mhz.), -Output level 82dB., -Receiving power +2~..

$17.45 Без данък: $14.54

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128 - Bandwidth 47-860Mhz.-Output level 88dB, -Receiving power +2 to -12dBm..

$18.97 Без данък: $15.81

Media Converter WDM 1310, GIGABIT, 1000Mbts, 20km, едно влакно A

Media Converter WDM 1310, GIGABIT, 1000Mbts, 20km, едно влакно A

Media Converter WDM 1310- GIGABIT, 1000Mbts,- 20km, едно влакно AТехническа спецификация..

$36.41 Без данък: $30.35

Media Converter WDM 1550, GIGABIT, 1000Mbts, 20km, едно влакно B

Media Converter WDM 1550, GIGABIT, 1000Mbts, 20km, едно влакно B

Media Converter WDM 1550-GIGABIT, 1000Mbts-20km, едно влакно BТехническа спецификация..

$36.41 Без данък: $30.35

Micronet Wifi Router

Micronet Wifi Router

Micronet SP916GK Wif AP Router-IEEE802.1q..

$18.00 Без данък: $15.00

Modul Media Converter Single-Mode 10/100M, Support 25km

Modul Media Converter Single-Mode 10/100M, Support 25km

Modul Media Converter Single-Mode -10/100M, Support 25km..

$22.12 Без данък: $18.43

Optical Node B9428

Optical Node B9428

Four Outputs FTTB Optical Node B9428 - Bandwidth 47-860Mhz.Output level 88dB, Receiving power +2 to ..

$30.34 Без данък: $25.29

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit-3км-LC Connector 1310/1550Техническа Спецификация ..

$14.41 Без данък: $12.01

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, 1.25Gbit, 3км, SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация..

$12.90 Без данък: $10.75

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, 1.25Gbit, 20км, SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация - 1 Техни..

$18.21 Без данък: $15.17

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта

TP-Link Wireless Router, TL-WR840N, 5x10/100Mbps порта ..

$20.69 Без данък: $17.24

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Активен Нод 1100-1610 nm., ORN-827H, 40-860MHz., SC/APC, output level 83dB., input leve..

$11.38 Без данък: $9.48

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Пасивен Мини Нод Пасивен RF женски1550 nm. ORN-1000SF F55, 40-1000MHz., SC/APC, женски RF конектор, ..

$7.59 Без данък: $6.32

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Пасивен Мини Оптичен Нод мъжки, 1100-1610 nm. ORN-1000SМ, 40-1000MHz, SC/APC, мъжки RF конектор, out..

$6.45 Без данък: $5.37

Оптичен рефлектометър JDSU

Оптичен рефлектометър JDSU

OTDR JDSU MTS 4000 Platform with E4126LM module, 32-34 dB..

$4,550.97 Без данък: $3,792.47

Сплайсер FUJIKURA 80C+

Сплайсер FUJIKURA 80C+

Сплайсер FUJIKURA 80C+резервни електродизахранващ блокбатериястрипероптичен ножпоставка за влакна, п..

$7,282.76 Без данък: $6,068.97

 Launch buffer   1000m G652   SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

Launch buffer 1000m G652 SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

LB-1000-CN Launch buffer 1000m G652 - SC/APC-SC/APC- Chinese fiber typeТехническа Спецификация..

$208.62 Без данък: $173.85

4 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 W

4 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 W

4 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 WТехническа Спецификация..

$98.62 Без данък: $82.18

8 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 W

8 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 W

8 GE POE + 2GE Uplink internal power: 120 WТехническа Спецификация ..

$128.97 Без данък: $107.47

Показани 1 от 20 | 99 (5 Страници)