ОПТИЧНИ МРЕЖИ




ATTENUATORS женски-мъжки, SC/АPC - 1dB

ATTENUATORS женски-мъжки, SC/АPC - 1dB

ATTENUATORS- женски-мъжки- SC/АPC - 1dBТехническа Спецификация ..

$5.50 Без данък: $4.59

FTB Оптичен сплитер 1*2

FTB Оптичен сплитер 1*2

FTB Оптичен сплитер 1*2-  60/40, 80/20  - Без конектори..

$4.07 Без данък: $3.39

FTTH - 2 влакна, GJXH, SMH 2 влакнa, G657A2

FTTH - 2 влакна, GJXH, SMH 2 влакнa, G657A2

FTTH- 2 влакна, GJXH, SM - G657A2 тип влакно- Бяла LSZH обвивка - Издръжливост на опън 100NТехн..

$0.08 Без данък: $0.06

FTTH - FRP 4 влакнa с въже

FTTH - FRP 4 влакнa с въже

FTTH - FRP 4 влакнa с въже- SM, G657A, Бяла LSZH обвивка- 400N 1.00мм стоманено въже- Дължина 1000 м..

$0.18 Без данък: $0.15

FTTH 1 влакно, G657A2

FTTH 1 влакно, G657A2

FTTH 1 влакно,- GJXH, G657A2, Бяла LSZH обвивка, 100N- МеталТехническа Спецификация..

$0.08 Без данък: $0.06

FTTH кутия, 16 влакна - 300x250x100мм

FTTH кутия, 16 влакна - 300x250x100мм

FTTH кутия- 16 влакна, ODF- Размер:( Д/Ш/В ) 300x250x100ммТехническа Спецификация..

$19.66 Без данък: $16.38

Няма наличност

FTTH кутия, 4 влакна - 210x140x40мм

FTTH кутия, 4 влакна - 210x140x40мм

FTTH кутия- 4 влакна, ODF- Размери: 210x140x40ммТехническа Спецификация  ..

$8.28 Без данък: $6.90

Няма наличност

FTTH кутия, 8 влакна - 200x50x200мм

FTTH кутия, 8 влакна - 200x50x200мм

FTTH кутия- 8 влакна, ODF- Размери: 200x50x200ммТехническа Спецификация..

$9.31 Без данък: $7.76

FTTH Оптичен бърз конектор SC/PC

FTTH Оптичен бърз конектор SC/PC

FTTH Оптичен бърз конектор SC/PCТехническа Спецификация..

$0.85 Без данък: $0.71

FTTH- FRP 2 влакнa с въже

FTTH- FRP 2 влакнa с въже

FTTH - FRP 2 влакнa с въже - SM, G657A, Черна LSZH обвивка- 400N 1.00мм стоманено въже- Дължина: 100..

$0.12 Без данък: $0.10

ODF 8 SC порта - 220мм/110мм/40мм

ODF 8 SC порта - 220мм/110мм/40мм

ODF 8 SC порта- Черен, метален термофити, сплайс касета- Размери: 220мм/110мм/40мм..

$6.21 Без данък: $5.17

PLC Оптичен сплитер 1*16 SC/APC

PLC Оптичен сплитер 1*16 SC/APC

PLC Оптичен сплитер 1*16 SC/APCТехническа Спецификация..

$14.48 Без данък: $12.07

PLC Оптичен сплитер 1*16 метална туба

PLC Оптичен сплитер 1*16 метална туба

PLC Оптичен сплитер 1*16, без конектори, метална туба..

$7.59 Без данък: $6.32

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/PC

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/PC

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/PC..

$7.70 Без данък: $6.42

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/АPC

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/АPC

PLC Оптичен сплитер 1*2 SC/APCТехническа Спецификация..

$4.90 Без данък: $4.08

PLC Оптичен сплитер 1*2 метална туба

PLC Оптичен сплитер 1*2 метална туба

PLC Оптичен сплитер 1*2, без конектори, метална туба, 1m..

$3.10 Без данък: $2.59

PLC Оптичен сплитер 1x3, 40/40/20, 60/20/20, 33/33/33, без конектори

PLC Оптичен сплитер 1x3, 40/40/20, 60/20/20, 33/33/33, без конектори

PLC Оптичен сплитер 1x3-33/33/33-40/40/20-60/20/20- Без конектори..

$8.33 Без данък: $6.94

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, LC/APC конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, LC/APC конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта- Метална туба, LC/APC конектори- 1м..

$12.12 Без данък: $10.10

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, SC/APC конектори, 0,5м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, SC/APC конектори, 0,5м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта , G657A- Метална туба, SC/APC конектори- 0,5мТехническа Спецификация..

$5.81 Без данък: $4.84

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, без конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта, без конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х4 порта- Метална туба, без конектори - 1м..

$3.86 Без данък: $3.22

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, LC/APC конектори

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, LC/APC конектори

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта- LC/APC конекториТехническа Спецификация..

$20.14 Без данък: $16.79

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, SC/APC конектори, 0,5 м

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, SC/APC конектори, 0,5 м

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, G657A, - SC/APC конектори - 0,5 мТехническа Спецификация..

$7.45 Без данък: $6.21

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, SC/PC конектори, 0,5 м

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, SC/PC конектори, 0,5 м

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта- Метална туба, SC/PC конектори- 0,5 м. Техническа Спецификация..

$7.58 Без данък: $6.32

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, без конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х8 порта, без конектори, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1x8 порта- Mетална туба, без конектори- 1м ..

$4.28 Без данък: $3.56

PLC Оптичен Сплитер, SC/APC конектори, 1х32 порта, 1м

PLC Оптичен Сплитер, SC/APC конектори, 1х32 порта, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х32 порта, G657A- Mетална туба, SC/APC конектори - 1м Техническа Специфик..

$32.07 Без данък: $26.72

PLC Оптичен Сплитер, без конектори, 1х32 порта, 1м

PLC Оптичен Сплитер, без конектори, 1х32 порта, 1м

PLC Оптичен Сплитер, 1х32 порта- Метална туба, без конектори - 1м ..

$17.24 Без данък: $14.37

Няма наличност

Wallmount FTTH-104B ODF 4 SC

Wallmount FTTH-104B ODF 4 SC

Wallmount FTTH-104B ODF 4 SCТехническа Спецификация..

$4.03 Без данък: $3.36

Адаптер Duplex LC/APC

Адаптер Duplex LC/APC

Адаптер DUPLEX LC/АPC- SM, пластмасов корпус- ЗеленТехническа Спецификация..

$0.52 Без данък: $0.44

Адаптер Duplex SC/APC

Адаптер Duplex SC/APC

Адаптер DUPLEX SC/АPC- SM, пласмасов корпус- ЗеленТехническа Спецификация ..

$0.37 Без данък: $0.31

Адаптер Duplex SC/PC

Адаптер Duplex SC/PC

Адаптер DUPLEX SC/PC- SM пластмасов корпус- СинТехническа Спецификация..

$0.42 Без данък: $0.35

Адаптер Simplex LC/PC

Адаптер Simplex LC/PC

Адаптер SIMPLEX LC/PC- SM, пластмасов корпус- СинТехническа Спецификация..

$0.23 Без данък: $0.19

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 15m

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 15m

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - SM, G657A- 15м...

$12.78 Без данък: $10.65

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 20м...

$15.02 Без данък: $12.52

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Duplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 30м.Техническа Спецификация..

$18.89 Без данък: $15.74

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 15м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 15м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM, G652D- 15м...

$7.89 Без данък: $6.57

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 20м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM G657A- 20м...

$9.71 Без данък: $8.09

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC - 30м

Армиран Пач Корд Simplex SC/PC-SC/PC- SM, G657A- 30м...

$13.43 Без данък: $11.19

Атенюатор 1dB. -  SC/PC Fix type

Атенюатор 1dB. - SC/PC Fix type

Атенюатор 1dB. -  SC/PC Fix typeТехническа Спецификация..

$0.62 Без данък: $0.52

Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC, 1м

Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC, 1м

Връзка 12бр. Пигтейл SC/АPC- SM, Simplex- 0.9мм, 1м- разноцветниТехническа Спецификация..

$6.17 Без данък: $5.14

Връзка Пиг тейл  SC/PC - 24 влакна, 1м

Връзка Пиг тейл SC/PC - 24 влакна, 1м

Връзка Пиг тейл SC/PC- 24 влакна- SM- 1 метърТехническа Спецификация..

$17.29 Без данък: $14.41

Показани 1 от 40 | 397 (10 Страници)