- OTDR




Оптичен рефлектометър ОTDR  JDSU MTS 4000

Оптичен рефлектометър ОTDR JDSU MTS 4000

OTDR JDSU MTS 4000 Платформа с E4126LM модули, 32-34 dB..

$4,137.24 Без данък: $3,447.70

Launch буфер - 1000m - LB-1000-NI - SC/APC-SC/APC

Launch буфер - 1000m - LB-1000-NI - SC/APC-SC/APC

LB-1000-NI Launch буфер 1000m- G652 SC/APC-SC/APC- Corning влакнест типТехническа Спецификация..

$213.79 Без данък: $178.16

OTDR  VFL, AE3100CP-1, 1310/1550/1625, 37/35/35dB.

OTDR VFL, AE3100CP-1, 1310/1550/1625, 37/35/35dB.

OTDR  VFL, AE3100CP-1, 1310/1550/1625, 37/35/35dB.- 0,8<4м., VFL 650nm. 10mWТехническа Специ..

$4,800.00 Без данък: $4,000.00

OTDR CSP-3302F-T2

OTDR CSP-3302F-T2

- OTDR CSP-3302F-T2- PON operating 1310/1490/1550 nm.- Макс.256км Техническа Спецификаци..

$2,689.65 Без данък: $2,241.38

OTDR DVP-323, 1310±20/1550±20

OTDR DVP-323, 1310±20/1550±20

OTDR DVP-323- Разтояние на обхвата: от 5км до 160км- Инчов сензорен екран, 800 × 480 разделителна сп..

$1,296.55 Без данък: $1,080.46

OTDR VFL, AE3100CP-3, 1310/1550/1490, 37/35/35dB.

OTDR VFL, AE3100CP-3, 1310/1550/1490, 37/35/35dB.

OTDR § VFL, AE3100CP-3, 1310/1550/1490, 37/35/35dB.- 0,8<4м., VFL 650nm. 10mWТехническа Специфика..

$4,406.90 Без данък: $3,672.41

Конектор за OTDR

Конектор за OTDR

Конектор за OTDR..

$17.24 Без данък: $14.37

Лаунч Буфер 1000m - G652 - SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

Лаунч Буфер 1000m - G652 - SC/APC-SC/APC LB-1000-CN

LB-1000-CN Лаунч Буфер 1000m G652 - SC/APC-SC/APCТехническа Спецификация..

$189.66 Без данък: $158.05

Показани 1 от 8 | 8 (1 Страници)