- Медия Конвертори / Шаси

Медия Конвертори, Шаси



SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M

SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M

SFP Media Converter GIGABIT 10/100/1000M..

$27.68 Без данък: $23.07

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo- 1.25Gbit, 20км- LC Connector 1310/1550..

$23.40 Без данък: $19.50

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit-3км-LC Connector 1310/1550Техническа Спецификация ..

$13.10 Без данък: $10.92

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 80км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, LC Конектор 1310/1550, 80км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 80км-LC Connector 1310/1550Техническа Спецификация - 1Техническ..

$32.40 Без данък: $27.00

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 20км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 20км-SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация - 1 Техниче..

$16.55 Без данък: $13.79

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo, SC Конектор 1310/1550, 3км

SFP Модул Gigabit 1 влакнo-1.25Gbit, 3км-SC Connector 1310/1550Техническа Спецификация..

$11.72 Без данък: $9.77

SFP Модул Gigabit, LC Конектор, 2 влакна, 20км

SFP Модул Gigabit, LC Конектор, 2 влакна, 20км

SFP Модул Gigabit 2 влакна- 1.25Gbit, 20км- LC ConnectorТехническа Спецификация ..

$13.10 Без данък: $10.92

Медиа Конвертор 10/100 2 влакна- SM 20км

Медиа Конвертор 10/100 2 влакна- SM 20км

Media converter 10/100 2 влакна, Single-mode, 20kmТехническа Спецификация ..

$21.72 Без данък: $18.10

Медиа Конвертор, 2 влакна -SM 20 km

Медиа Конвертор, 2 влакна -SM 20 km

Media converter Gigabit 2 влакна- Single-mode, 20kmТехническа Спецификация ..

$30.78 Без данък: $25.65

Няма наличност

Медиен Конвертор WDM 1310- 20км

Медиен Конвертор WDM 1310- 20км

Медиен Конвертор WDM 1310- Гигабайт, 1000Mbts- 20км, едно влакно AТехническа спецификация..

$33.10 Без данък: $27.59

Медиен Конвертор WDM 1550

Медиен Конвертор WDM 1550

Медиен Конвертор WDM 1550- ГИГАБАЙТ, 1000Mbts-20км, едно влакно BТехническа спецификация..

$33.10 Без данък: $27.59

Модул Медиа Конвертор Single-Mode - 10/100M

Модул Медиа Конвертор Single-Mode - 10/100M

Модул Медиа Конвертор Single-Mode - 10/100M, Поддържа 25км..

$20.11 Без данък: $16.76

Шаси за медиа конвертори 14 слота с двойно захранване

Шаси за медиа конвертори 14 слота с двойно захранване

Шаси за медиа конвертори 14бр., двойно захранване, АС 220V, 19", 2UТехническа Спецификация ..

$132.41 Без данък: $110.34

Шаси за медиа конвертори 16

Шаси за медиа конвертори 16

Шаси за медиа конвертори платки 16бр., двойно захранване, АС 220V, 19", 2UТехническа Спецификация..

$105.73 Без данък: $88.11

ПО ПОРЪЧКА

Huawei захранване ETP48100 50A преобразувател на мощност AC-DC

Huawei захранване ETP48100 50A преобразувател на мощност AC-DC

Huawei захранване ETP48100 50A преобразувател на мощност AC-DC..

$275.86 Без данък: $229.89

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1510nm-TX/1590nm-RX

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1510nm-TX/1590nm-RX

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1510nm-TX/1590nm-RX- 120км Transceiver ModuleТехническа Спец..

$384.83 Без данък: $320.69

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1590nm-TX/1510nm-RX

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1590nm-TX/1510nm-RX

NETGEAR Compatible 1000BASE-BX BiDi SFP 1590nm-TX/1510nm-RX -120km Transceiver ModuleТехническа Спец..

$384.83 Без данък: $320.69

SFP EPON model FD-OLT-SFP PX20+

SFP EPON model FD-OLT-SFP PX20+

SFP EPON model FD-OLT-SFP PX20+Техническа спецификация..

$55.17 Без данък: $45.98

SFP Media Converter 10/100Mbts

SFP Media Converter 10/100Mbts

SFP Media Converter 10/100Mbts..

$21.41 Без данък: $17.84

SFP module-  WDM 1310/1550, 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, едно влакно

SFP module- WDM 1310/1550, 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, едно влакно

SFP module-  WDM 1310/1550, 10/100Mbts, 155Mbit, SM, 20KM, едно влакноТехническа Спецификация ..

$12.07 Без данък: $10.06

Показани 1 от 20 | 36 (2 Страници)