- Оптични Нодове

ОПТИЧНИ НОДОВЕ



FTTB Optical Node WDM H9128WD

FTTB Optical Node WDM H9128WD

FTTB Optical Node with WDM H9128WD-Bandwidth 40-862(Mhz.) -Output level 82dB-Receiving power +2~-10d..

$15.86 Без данък: $13.22

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128

FTTH Optical Node P9128 - Bandwidth 47-860Mhz.-Output level 88dB-Receiving power +2 to -12dBm S..

$17.24 Без данък: $14.37

Optical Node B9428

Optical Node B9428

Four Outputs FTTB Optical Node B9428 - Bandwidth 47-860Mhz.Output level 88dB, Receiving power +2 to ..

$27.59 Без данък: $22.99

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Нод

Мини Оптичен Активен Нод 1100-1610 nm-ORN-827H, 40-860MHz., SC/APC-output level 83dB., input level -..

$10.35 Без данък: $8.62

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF женски

Пасивен Мини Нод Пасивен RF женски1550 nm. ORN-1000SF F55, 40-1000MHz., SC/APC, женски RF конектор, ..

$6.90 Без данък: $5.75

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Мини Оптичен Нод - Пасивен RF мъжки

Пасивен Мини Оптичен Нод мъжки, 1100-1610 nm. ORN-1000SМ, 40-1000MHz, SC/APC, мъжки RF конектор, out..

$5.86 Без данък: $4.89

Оптичен НОД 9082

Оптичен НОД 9082

Optical Receiver Power (-6 ~ +3)dbm, SC/APC Single mod, Power-220v..

$48.28 Без данък: $40.23

Dual FTTH Optical Node

Dual FTTH Optical Node

Dual FTTH Optical Node,-Optical wavelength 1100~1600 nm-Optical input -8~+2, RF Output 88dB Тех..

$16.28 Без данък: $13.56

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912

Optical Node 47~862MHz., 1310nm. with 2mW return path 5-56MHz.,Optical range -9~+2dBm, GN9912..

$157.24 Без данък: $131.03

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V

Outdoor Optical Node ERB8602M-B, функция АРУ, ACA module, 220V..

$72.41 Без данък: $60.35

Smart Optic Receiver HR2WG

Smart Optic Receiver HR2WG

Smart Optic Receiver HR2WG1200-1600nm., Optic Input -10dBm. +3dBm., IP67 metal boxТехническа Специфи..

$62.07 Без данък: $51.72

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm

Мини Оптичен Активен Нод 1550 nm., ORN-827H F55, 40-860MHz., SC/APC, output level 83dB., input ..

$8.97 Без данък: $7.47

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55

Пасивен Мини Нод 1550 nm. ORN-1000SM F55, 40-1000MHz., SC/APC, мъжки RF конектор, output l..

$6.90 Без данък: $5.75

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)