- EDFA




EDFA 1 порт х 23dBm

EDFA 1 порт х 23dBm

Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA) -изх. опт. ниво. 1 порт Х 23dBm-входно опт. ниво: -8 до +10 dBmТ..

$1,260.00 Без данък: $1,050.00

EDFA 16 порта Х 21dBm

EDFA 16 порта Х 21dBm

Multiport WDM Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA)- Изх. опт. ниво. 16 port Х 21dBm- Входно опт. ниво..

$2,206.20 Без данък: $1,838.50

EDFA with WDM, 4 port Х 20dBm

EDFA with WDM, 4 port Х 20dBm

EDFA with WDM, 4 port Х 20dBmвходно опт. ниво: -8 до +10 dBm., 2U sizeТехническа Спецификация..

$1,372.40 Без данък: $1,143.67

EDFA with WDM, 4 порт Х 20dBm

EDFA with WDM, 4 порт Х 20dBm

EDFA with WDM,- 4 порта Х 20dBm- входно опт. ниво: -8 до +10 dBm- 1U размерТехническа Спецификация..

$1,031.03 Без данък: $859.20

EDFA with WDM, 8 port Х 20dBm

EDFA with WDM, 8 port Х 20dBm

EDFA with WDM, 8 port Х 20dBm., входно опт. ниво: -8 до +10 dBm., 2U големина- Входно опт. ниво: -8 ..

$1,462.07 Без данък: $1,218.39

EDFA със WDM, 8 порта Х 19dBm

EDFA със WDM, 8 порта Х 19dBm

EDFA със WDM,-8 порта Х 19dBm-входно опт. ниво: -8 до +10 dBm-1U размерТехническа Спецификация ..

$1,260.00 Без данък: $1,050.00

EDFA, 1 порт Х 16dBm

EDFA, 1 порт Х 16dBm

EDFA, 1 порт Х 16dBm- 220V, VTA-16PТехническа Спецификация..

$806.90 Без данък: $672.41

Erbium Doped Fiber Amplifier, 1550 nm - 24dBm

Erbium Doped Fiber Amplifier, 1550 nm - 24dBm

Erbium Doped Усилвател на влакна- 1550 nm- 24dBmТехническа Спецификация ..

$655.17 Без данък: $545.98

Erbium-Doped Fiber Amplifier - 1550nm, 26dBm

Erbium-Doped Fiber Amplifier - 1550nm, 26dBm

Erbium-Doped Fiber Amplifier - 1550nm, 26dBmТехническа спецификация..

$1,189.65 Без данък: $991.38

Мултипорт WDM (EDFA), Изх. опт. ниво. 16 порта Х 19dBm

Мултипорт WDM (EDFA), Изх. опт. ниво. 16 порта Х 19dBm

Мултипорт WDM Допълнен с Ебрий Влакнест Усилвател (EDFA)- Изх. опт. ниво. 16 порта Х 19dBm- Входно о..

$1,779.31 Без данък: $1,482.76

Оптичен Трансмитер, дължина на вълни - 10 dBm, 1550 nm

Оптичен Трансмитер, дължина на вълни - 10 dBm, 1550 nm

Оптичен Трансмитер, дължина на вълни 1550 nm-  Output power 10 dBm- Optical Connector SC/APC, I..

$878.62 Без данък: $732.18

Показани 1 от 11 | 11 (1 Страници)