C Data


Няма наличност

EPON model FD600-304GA

EPON model FD600-304GA

EPON ONU DX304HCSupport IEEE802.3 ah, IPV4/IPV6, OAM,  FEC, DBA, VLAN, QoS,4*10/100M or 4*..

$41.03 Без данък: $34.20

EOC Master with 60 V, 2 outputs

EOC Master with 60 V, 2 outputs

EOC Master with 60 V- 2 outputs..

$146.90 Без данък: $122.41

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE

EOC Slave, 4FE ..

$28.00 Без данък: $28.00

EPON OLT 1U, 16 PON ports EPON OLT

EPON OLT 1U, 16 PON ports EPON OLT

EPON OLT 1U-16 PON ports EPON OLT- mode FD1216S-DAPТехническа Спецификация..

$1,628.69 Без данък: $1,357.24

EPON OLT 1U, 4 PON ports, 10G

EPON OLT 1U, 4 PON ports, 10G

EPON OLT 1U- 4 PON ports- 10G uplink- model FD1204SN-DAPТехническа Спецификация..

$686.21 Без данък: $571.84

EPON OLT 1U, 8 PON ports, 10G uplink

EPON OLT 1U, 8 PON ports, 10G uplink

EPON OLT 1U-8 PON ports-10G uplink-model FD1208S-DAPТехническа Спецификация..

$1,144.83 Без данък: $954.02

EPON ONU 1 GE+ CATV, 1 SC/APC PON port, model FD600-301GA

EPON ONU 1 GE+ CATV, 1 SC/APC PON port, model FD600-301GA

EPON ONU 1 GE+ CATV-1 SC/APC PON port-model FD600-301GAТехническа спецификация..

$33.45 Без данък: $27.87

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON port+WIFI

EPON ONU 4 GE + 1SC/PC PON port+WIFI

ONU 4 GE + 1SC/PC PON port 4*10/100/1000M Ethernet interface1 EPON interface+WIFI plastic casin..

$34.14 Без данък: $28.45

EPON ONU FD104GH

EPON ONU FD104GH

EPON ONU FD104GHONU DF104GH is designed mainly for FTTH, FTTO applications. EPON ONU FD104GH support..

$25.17 Без данък: $20.98

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU, 1GE + 1SC/PC PON port, model FD600-111G

EPON ONU1 GE Auto-negotiation RG 45 port,1 EPON оптичен интерфейс, IEEE802.3ah Захранващ адаптер: 12..

$13.03 $14.48

Без данък: $10.86

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFI

EPON ONU, 1GE + CATV+ WIFIТехническа Спецификация..

$41.31 Без данък: $34.43

GPON OLT, 16 PON порта , система GPON OLT + SFP модули включени , 10G uplink , dual PSU

GPON OLT, 16 PON порта , система GPON OLT + SFP модули включени , 10G uplink , dual PSU

GPON OLT, 16 PON порта -система GPON OLT +SFP модули са включени-10G uplink , dual PSUТехническ..

$3,551.03 Без данък: $2,959.20

GPON OLT, 8 PON порта , ситема GPON OLT + SFP модули включени , 10G uplink , dual PSU

GPON OLT, 8 PON порта , ситема GPON OLT + SFP модули включени , 10G uplink , dual PSU

GPON OLT, 8 PON порта-система GPON OLT + SFP modules included-10G uplink, dual PSUТехническа Специфи..

$2,206.21 Без данък: $1,838.51

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port, Dual mode GPON/EPON

xPON ONU, 1GE + 1SC/APC PON port,-Dual-mode GPON/EPON,-model FD600-521G-HZ660Техническа Спецификация..

$15.52 Без данък: $12.93

Показани 1 от 14 | 14 (1 Страници)