Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето


19" ODF 1U Rack style, SC type - 24 влакна за двойни адаптери

19" ODF 1U Rack style, SC type - 24 влакна за двойни адаптери

19" ODF 1U Rack style, SC type- Включително сплайс касета/аксесоари - Термофити - 24 влакна за двойн..

$23.88 Без данък: $19.90

19" ODF 1U Rack style, SC тип, 24 влакна

19" ODF 1U Rack style, SC тип, 24 влакна

19" ODF 1U Rack style, SC тип- Включително сплайс касета/аксесоари, термофити- 24 влакна..

$23.35 Без данък: $19.46

19" ODF 1U Rack style, Включително аксесоари, Duplex, 48 влакна с релса

19" ODF 1U Rack style, Включително аксесоари, Duplex, 48 влакна с релса

19" ODF 1U Rack style- Включително аксесоари, термофити, сплайс касети, черен, Duplex- 48 влакна с р..

$37.79 Без данък: $31.49

Няма наличност

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, 48 влакна, 24 двойни адаптери

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, 48 влакна, 24 двойни адаптери

19" ODF 2U Rack style  - Включително аксесоари, термофити, сплайс касети, черен- 48 влакна..

$24.96 Без данък: $20.80

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, Duplex, 96 влакна с релса

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, Duplex, 96 влакна с релса

19" ODF 2U Rack style- Включително аксесоари, термофити, сплайс касети, черен, Duplex- 96 влакна с р..

$25.86 Без данък: $21.55

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, Simplex, 48 влакна

19" ODF 2U Rack style, Включително аксесоари, Simplex, 48 влакна

19" ODF 2U Rack style- Включително аксесоари, термофити, сплайс касети, Simplex- 48 влакна Техн..

$23.17 Без данък: $19.31

Няма наличност

4 Изхода FTTB Оптичен Нод B9428

4 Изхода FTTB Оптичен Нод B9428

4 Изхода FTTB Оптичен Нод - B9428- Ширина на честотната лента: 47-860Mhz.- Изходно ниво: 88dB- ..

$27.59 Без данък: $22.99

ATTENUATORS женски-мъжки, SC/АPC - 1dB

ATTENUATORS женски-мъжки, SC/АPC - 1dB

ATTENUATORS- женски-мъжки- SC/АPC - 1dBТехническа Спецификация ..

$5.50 Без данък: $4.59

BKT 1U Четков Панел

BKT 1U Четков Панел

BKT 1U Четков панел- БялТехническа Спецификация ..

$11.66 Без данък: $9.72

BKT Външен разпределителен шкаф - 580/240/1250 Ш/Д/В мм.

BKT Външен разпределителен шкаф - 580/240/1250 Ш/Д/В мм.

BKT Външен разпределителен шкаф - 580/240/1250 (Ш/Д/В мм.) профил 19" - RAL 7035Техническа Спец..

$388.55 Без данък: $323.79

BKT Метален органайзер, бял, 19"/1U 	(БЯЛ)

BKT Метален органайзер, бял, 19"/1U (БЯЛ)

BKT Метален органайзер-19"/1U, БялТехническа Спецификация ..

$26.48 Без данък: $22.06

BKT Пач Kорд F/UTP-CAT5, 1m

BKT Пач Kорд F/UTP-CAT5, 1m

BKT Пач Корд F/UTP-cat5 - PVC Сив RG45- 1м. ..

$1.44 Без данък: $1.20

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 2m

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 2m

BKT Пач корд F/UTP-cat5 - PVC Сив RG45- 2м...

$2.18 Без данък: $1.82

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 3m

BKT Пач корд F/UTP-CAT5, 3m

BKT Пач корд F/UTP-cat5- PVC Сив RG45- 3м...

$2.57 Без данък: $2.14

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 1m

BKT Пач корд S/FTP-cat6 - PiMF Сив RG45- 1м...

$2.63 Без данък: $2.20

Няма наличност

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT Пач корд S/FTP-CAT6, 3m

BKT Пач корд S/FTP-cat6- PiMF Сив RG45- 3м...

$5.60 Без данък: $4.67

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

BKT Пач корд SC/APC-SC/APC 1м.

Пач корд SC/APC-SC/APC-G652D (9/125) simplex 1м...

$6.45 Без данък: $5.37

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

BKT Пач корд SC/UPC-SC/UPC 1м.

Пач корд SC/UPC-SC/UPC - SX OS2(9/125) 1м...

$6.23 Без данък: $5.19

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 1м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 1м

Пач корд BKT U/UTP cat.6 - LSZH Сив RJ45- 1м...

$1.81 Без данък: $1.50

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 2м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 2м

Пач корд  BKT U/UTP cat.6- LSZH Сив RJ45 - 2м...

$2.54 Без данък: $2.12

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 3м

BKT Пач корд U/UTP-CAT6, 3м

 Пач Корд  BKT U/UTP cat.6 - LSZH Сив RJ45- 3м...

$3.14 Без данък: $2.62

BKT Стенен шкаф 15U - 600/500/730 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 15U - 600/500/730 Ш/Д/В мм.

Стенен шкаф-15U, 600/500/730 Ш/Д/В мм. -RAL 7035, V1Техническа Спецификация ..

$273.79 Без данък: $228.16

Няма наличност

BKT Стенен шкаф 21U - 600/500/997 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 21U - 600/500/997 Ш/Д/В мм.

Стенен шкаф- 21U- 600/500/997 Ш/Д/В мм. - RAL7035, V1Техническа Спецификация ..

$273.79 Без данък: $228.16

Няма наличност

BKT Стенен шкаф 4U - 560/400/285 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 4U - 560/400/285 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 4U- 560/400/285 Ш/Д/В мм.- RAL7035 (Метален/Стъклена врата)Техническа Спецификация ..

$104.19 Без данък: $86.83

BKT Стенен шкаф 6U - 560/400/375 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 6U - 560/400/375 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф  6U- 560/400/375 Ш/Д/В мм.- RAL 7035 (Mетален/Стъклена врата)Техническа Специфи..

$110.73 Без данък: $92.28

BKT Стеннен Шкаф 9U - 560/400/510 Ш/Д/В мм.

BKT Стеннен Шкаф 9U - 560/400/510 Ш/Д/В мм.

BKT Шкаф Стенен 9U- 560/400/510 W/D/H мм.- RAL7035 (метален/стъклена врата)Техническа Спецификация..

$124.06 Без данък: $103.38

BKT Шкаф SRS 27U - 600/600/1315 мм.

BKT Шкаф SRS 27U - 600/600/1315 мм.

BKT Шкаф SRS 27U - 600/600/1315 (Ш/Д/В мм.)- отпред: Метал/Стъклена Врата - отзад: Скъсен перфо..

$470.00 Без данък: $391.67

BKT Шкаф SRS 27U - 600/800/1315 мм.

BKT Шкаф SRS 27U - 600/800/1315 мм.

BKT Шкаф SRS 27U,- 600/800/1315 (Ш/Д/В мм.)- Отпред: Метал/Стъклена Врата- RAL 7035 (капац..

$550.00 Без данък: $458.33

Няма наличност

BKТ Стенен Шкаф 12U - 560/400/640 Ш/Д/В мм.

BKТ Стенен Шкаф 12U - 560/400/640 Ш/Д/В мм.

BKT Стенен шкаф 12U- 560/400/640 Ш/Д/В мм.- RAL 7035 (Метален/Стъклена Врата)Техническа Спецификация..

$131.59 Без данък: $109.66

BNC/RG59 Скрепващ

BNC/RG59 Скрепващ

BNC/RG59 Скрепващ..

$0.48 Без данък: $0.40

BNC/RG6 Скрепващ

BNC/RG6 Скрепващ

BNC/RG6 Скрепващ..

$0.39 Без данък: $0.32

DRAKA  Вътрешен/Външен 12 влакна - SM

DRAKA Вътрешен/Външен 12 влакна - SM

DRAKA  Вътрешен/Външен 12 влакна- LSHF, SM7A1- 2.0kN, SMТехническа Спецификация..

$0.73 Без данък: $0.61

DRAKA  Вътрешен/Външен 4 влакна - 2.0kN, SM

DRAKA Вътрешен/Външен 4 влакна - 2.0kN, SM

DRAKA  Вътрешен/Външен 4 влакна- LSHF, SM7A1- 2.0kN, SMТехническа Спецификация..

$0.50 Без данък: $0.41

DRAKA FTP CAT5E

DRAKA FTP CAT5E

DRAKA F/UTP CAT5E UC300 S24-4P PVC №60011026Техническа Спецификация..

$0.59 Без данък: $0.49

DRAKA RJ 45 Kонектор CAT6, екраниран

DRAKA RJ 45 Kонектор CAT6, екраниран

Конектор DRAKA, RJ 45- Mетал- CAT6 Eкраниран..

$0.14 Без данък: $0.12

DRAKA S/FTP CAT6

DRAKA S/FTP CAT6

DRAKA S/FTP CAT6- 4P LSHF 500DWТехническа Спецификация..

$1.00 Без данък: $0.83

DRAKA S/FTP CAT7

DRAKA S/FTP CAT7

DRAKA S/FTP CAT7 UC900 HS23-4P LSHF 500DWТехническа Спецификация..

$1.01 Без данък: $0.84

DRAKA SF/UTP CAT5E

DRAKA SF/UTP CAT5E

DRAKA SF/UTP CAT5E- UC300 HS24- 4P LSHFТехническа Спецификация..

$0.83 Без данък: $0.69

DRAKA UC300 24 Cat.5e U/UTP

DRAKA UC300 24 Cat.5e U/UTP

DRAKA UC300 24 Cat.5e U/UTP - 4P PVC - 305м.Техническа Спецификация..

$0.48 Без данък: $0.40

Няма наличност

DRAKA UC400 S23 C6 U/FTP 4P

DRAKA UC400 S23 C6 U/FTP 4P

DRAKA UC400 S23 C6 U/FTP 4P - LSHF - 500м.Техническа Спецификация..

$0.75 Без данък: $0.63

Показани 1 от 40 | 1145 (29 Страници)